LOGO NIEJE ZNAČKA a tým by sme mohli začať.

Dohodnime si spoločný 30 minútový telefonát a porozprávajme sa o vašom novom projekte, s ktorým chcete vyniknúť medzi nekonečnou konkurenciou.

Postupne od začiatku

U nás v agentúre vnímame značku ako nástroj, pomocou ktorého môžu spoločnosti nadviazať vzťah so svojimi zákazníkmi. Dokonalé logo vám tento vzťah nezaručí, ale správne nastavená stratégia, naming, vizuálna identita a marketingová komunikácia jednoznačne áno.

namingNaming

Zapamätateľné, unikátne, globálne. Presne také musí byť meno vašej spoločnosti alebo nového produktu na to, aby ste sa odlíšili od konkurencie.

Marketingová stratégiaMarketingová stratégia

Ak nemáte určený cieľ a spôsob ako sa k nemu dostanete, ako viete, či smerujete správnym smerom?

Vizuálna identitaVizuálna identita

Jasne definované farby, štýl písma, či maskot. To sú brand elementy, na ktorých stojí zapamätateľnosť vašej značky v mysliach zákazníkov.

KomunikáciaKomunikácia

Bláznivá, reagujúca na aktuálnu situáciu, opakujúca stále to isté slovo. Dôležité je aby vás zákazníci nie len videli, ale si vás aj pamätali.

maskot

Volám sa Bruno. Brum!

Maskot nie je pre každú značku nutnosťou, ale vie pomôcť pri identifikácií vašej značky. Zákazníci si ho vedia obľúbiť ale aj znenávidieť. V oboch prípadoch vám zaručí posilnenie mena vašej značky.

Pre našich klientov vymýšľame a navrhujeme takých maskotov, ktorí odrážajú povahu značky a komunikujú jej posolstvo. Či už ide o virtuálnu postavu, ktorá sa prihovára ľudom alebo len o chutné rozprávajúce ovocia. S nami máte istotu, že bude váš maskot vo vašej komunikácií fungovať.

Máte nápad na nový biznis alebo chcete rebrandovať? Dohodnime si 30 minútovú konzultáciu a porozprávajme sa o možnostiach spolupráce.

Postup spolupráce

Konzultácia a stanovenie cieľov
Stratégia pre vášu novú spoločnosť
Vymyslenie mena, ktoré sa ľahko pamätá
Návrh komunikácie celej značky
Návrh vizuálnej komunikácie vrátane loga
Vytvorenie firemnej identity
  • Konzultácia a stanovenie cieľov
  • Stratégia pre vášu novú spoločnosť
  • Vymyslenie mena, ktoré sa ľahko pamätá
  • Návrh komunikácie celej značky
  • Návrh vizuálnej komunikácie vrátane loga
  • Vytvorenie firemnej identity

Spokojní klienti sú našou vizitkou

slider

Po niekoľkých neúspešných spoluprácach s rôznymi marketingovými agentúrami sme u nás dali šancu ešte agentúre Advajs a dobre sme urobili. Konečne niekto, kto nám reálne priniesol merateľné výsledky za primerané ceny. Sme nadmieru spokojní! :)

ING. TOMÁŠ JACKO Marketing manager | Crypton Digital, SE.

slider

Ako úplni amatéri začínajúci s novým projektom sme si absolútne nevedeli dať rady s marketingom. Oslovili sme agentúru Advajs, ktorá nám pomohla s kompletným zadefinovaním brandu a zostavila marketinogvú stratégiu. Naozaj nemáme čo vytknúť. Férové jednanie a prístup je u nich v agetúre samozrejmosťou.

ING. PAVOL BRÚNAICEO | Brunago.sk

slider

Spoluprácu s agentúrou Advajs sme začali práve kvoli referenciám od mojich známych. Sme veľmi radi, že sme si vybrali práve ich. Nestíhali sme dodávať objednávky a vianočnú sezónu sme museli ukončiž už 1. Decembra, pretože sme boli vypredaní a ten nápor sme nezvládali. Tešíme sa na ďalší rok spolupráce a budeme robiť všetko pre to, aby výroba bola lepšie pripravená na ten nápor objednávok.

JAROSLAV JERGUŠZakladateľ | Euphora.eu

slider

Po niekoľkých neúspešných spoluprácach s rôznymi marketingovými agentúrami sme u nás dali šancu ešte agentúre Advajs a dobre sme urobili. Konečne niekto, kto nám reálne priniesol merateľné výsledky za primerané ceny. Sme nadmieru spokojní! :)

ING. TOMÁŠ JACKO Marketing manager | Crypton Digital, SE.

furbify
truban
napkino
brunago
crypton
seerlinq
sub
saiworx